هفتمین روز بی خبری از هادی منصوری پس از بازداشت

هفتمین روز بی خبری از هادی منصوری پس از بازداشت7

فعالان در تبعید:هادی منصوری(علی رضا منصوری)از اعضای خانواده سیاسی و فرزند (پیروز منصوری)در حالی هفتمین روز از بازداشت خود را سپری می کند که اعضای خانواده ایشان از وضعیت این شهروند زندانی و محل نگهداری وی بی خبر هستند.

ایران منصوری خواهر هادی منصوری در گفتگویی با کمپین صلح فعالان در تبعید:اعلام داشت هفتمین روز بازداشت هادی در حالی سپری می شود که با وجود مراجعه مکرر خانواده و دوستان هادی به مراجعه قضایی مقامات هیچ گونه اطلاعی از محل نگه داری و شرایط وی ندادند.

ایران منصوری در رابطه با  وضعیت همسر این شهروند بازداشتی از شرایط روحی بد وی اطلاع می دهد، خواهر این زندانی می افزاید هادی دارای کودکی است ۱۸ ماهه، که با توجه به شرایط روحی وخیم همسر وی شرایط و نگرانی هایی برای خانواده ایجاد شده است.

هادی منصوری در حالی بازداشت شده است که سابقه هیچ گونه فعالیت سیاسی نداشته است وصرفا به گفته خواهر ایشان پیگیر وضعیت پدر خود بوده است. خواهر این زندانی ادامه می دهد,  بیم آن می رود که بازداشت وی در جهت تحت فشار قرار دادن پدر وی، پیروز منصوری باشد که در هشتمین سال زندان خود واستقامت در موضع سیاسی خود با وجود سال های طولانی است که در زندان می باشد.

محمد علی (پیروز) منصوری پس از شرکت در مراسم نوزدهمین سالگرد قتل عام زندانیان سیاسی سال ۱۳۶۷ در شهریور ماه ۱۳۸۶ دستگیر شد و توسط قاضی صلواتی به ۱۷ سال زندان، تبعید به زندان رجایی شهر کرج و ۱۵۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. او همچنین از زندانیان سیاسی دهۀ ۶۰ می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گزارش سالانه نقض حقوق بهاییان در سال 1394

 

 

 

1 محرومیت از تحصیل

محرومیت از تحصیل در سال 94 برای بهاپیان هچون دیگر سالها در جمهوری اسلامی سالی همراه با محرومیت از ورود به دانشگاه و اخراج از دانشگاه بود.

 

 

2زندان

 

 

3تخریب منازل

 

4 پلمپ محل کسب

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s