از مدیریت جهانی احمدی نژاد تا امپراطوری اسلامی جلیلی / شیپور جنگ جلیلی در ورزشگاه شیرودی + فیلم

Untitledفعالان در تبعید: اولين همايش انتخاباتي سعيد جليلي نامزد يازدهيمن دوره انتخابات رياست جمهوري، بعد ازظهر
سوم خرداد ماه در سالن شهيد افراسيابي در مجموعه ورزشي شهيد شيرودي تهران با عنوان «همايش مقاومت،‌ رمز پيشرفت» با حضور جمعي از طرفداران و اعضای ستاد انتخاباتی وی برگزار شد.

سعید جلیلی در سخنرانی اش در این همایش ضمن اشاره به سالگرد فتح خرمشهر و لزوم تفکر بسیجی در جامعه ؛ با تکیه به نظرات خمینی مبنی بر صدور انقلاب , تاکید کرد: ما در صدد خشکانیدن ریشه های فاسد صهیونیسم , سرمایه داری و کمونیسم در جهان هستیم ؛ ما تصمیم گرفتیم به لطف خداوند بزرگ , نظام هایی که بر این سه پایه استوار شده اند را نابود کنیم و نظام اسلام رسول الله را در جهان استکبار ترویج نماییم.

خلاصه سخنرانی آقای سعید جلیل در ورزشگاه شیرودی  به شرح زیر می باشد :

– سوم خرداد یک درس , یک عبرت و یک نشانه آشکار هم برای ماست و هم برای دشمنان ما . سوم خرداد لبیکی بود به گفتمان اسلام ناب که این پیروزی را به دنبال خودش داشت . اگر ما سوم خرداد «یا علی » گفتیم و خرمشهر آزاد شد ؛ این » یا علی » صرفا یک رمز عملیات نبود . » یا علی» یک رمز و یک نماد برای پیشرفت این گفتمان بود .

– آن » یا علی » که توانست خرمشهر را آزاد کند ؛ نماد گفتمانی بود که می تواند بسیاری از ظرفیتهای کشور را آزاد کند . ما معتقدیم آن » یا علی » که توانست خرمشهر را آزاد کند ؛ تکثیر شد . این » یا علی » را شما شاهد بودید که در عرصه های دیگر نمود پیدا کرد .اگر شما شاهد بودید که در جنوب لبنان , سرزمین های اشغالی آزاد شد ؛ به دلیل تکثیر این » یا علی» بود.

– این فراز بزرگ امام است که می فرماید :  من به صراحت اعلام می کنم که جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود برای احیای هویت اسلامی مسلمانان در سراسر جهان سرمایه گذاری می کند و دلیلی هم ندارد که مسلمانان جهان را به پیروی از اصول تصاحب قدرت در جهان دعوت نکند .

– امام به صراحت بیان می کند که ما این واقعیت  وحقیقت را در سیاست خارجی  و بین املل اسلامی مان بارها اعلام کرده ایم در صدد گسترش نفوذ اسلام در جهان و کم کردن سلطه جهان خواران بوده و هستیم . حال اگر نوکران امریکا , این سیاست را توسعه طلبی و تفکر تشکیل امپراتوری بزرگ می نامند ؛ از آن باکی نداریم و استقبال می کنیم.

– امام به صراحت می فرمایند که ما در صدد خشکانیدن ریشه های فاسد صهیونیسم , سرمایه داری و کمونیسم در جهان هستیم ؛ ما تصمیم گرفتیم به لطف خداوند بزرگ , نظام هایی که بر این سه پایه استوار شده اند را نابود کنیم و نظام اسلام رسول الله را در جهان استکبار ترویج نماییم.

– ما امروز بر این باوریم این گفتمان و این مردم اگر در همه عرصه ها اگر ظرفیت آنها آزاد شود ؛ اگر برنامه ریزی شود همانطور که در دفاع مقدس ؛ این اندیشه و ظرفیت تجمیع شد , آزاد شد و توانست پیروزیهای بزرگی را به ارمغان بیاورد ؛ اکنون هم می تواند این در همه عرصه ها , در فرهنگ , در اقتصاد , در صنعت , در سیاست , در همه عرصه ها ساری و جاری شود و پروزیهای بزرگی به ارمغان بیاورد .

– این کلام امام است که اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد , چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد شد وگرنه هر لحظه باید منتظر حادثه ماند . این پیام حضرت امام است که شما در جنگ نشان دادید که با مدیریت خوب و صحیح می توان اسلام را فاتح جهان نمود . بر همین مبنا امروز کسی که سکاندار قوه مجریه میشود , مهمترین وظیفه او اینست که بتواند با برنامه ریزی صحیح , با باور دقیق به این گفتمان , عرصه را به گونه ای فراهم کند که تمام ظرفیتهای سخت افزاری و نرم افزاری کشور به بهترین شکل در جهت تحقق این گفتمان آزاد شود . اگر این مهم صورت بگیرد , شما بدانید هر آنچه که ما در فتح خرمشهر داشتیم ؛ در فتح اقتصاد و صنعت و کشاورزی و فرهنگ و هنر هم خواهیم داشت .

– آنچه برای ما و شما اهمیت دارد ؛ اینست که در این جهت گام برداریم . نتیجه فرق بر وظیفه است . مالک اشتر هیچوقت به مصر نرسید اما نام مالک به عنوان کارگزار امام ثبت و به بزرگی از آن یاد شد .

گفتنی است سعید جلیلی، دبیر شورای امنیت ملی جمهوری اسلامی و مذاکره کننده ارشد در برنامه هسته‌ای ایران و یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در ایران است .

يازدهمين دور انتخابات رياست جمهوري ايران، روز جمعه بيست و چهارم خرداد ۱۳۹۲ (۱۴ ژوئن ۲۰۱۳) برگزار مي‌شود. رئيس‌جمهور ايران به مدت چهار سال و از طريق برگزاري انتخابات سراسري برگزيده خواهد شد

 ویدئوی مربوط به این سخنرانی را از اینجا ببینید.

5 نظر برای “از مدیریت جهانی احمدی نژاد تا امپراطوری اسلامی جلیلی / شیپور جنگ جلیلی در ورزشگاه شیرودی + فیلم

  1. ﻟﻌﻨﺖ ﺧﺪا ﺑﺮ ﺗﻮ ﺑﺎﺩ. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ. ﻣﺎ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﺑﺎ ﻣﺸﻜﻞ ﺭﻭاﻧﻲ ﻣﻮاﺟﻬﻴﻢ
    اﻳﻦ ﺁﻗﺎ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﻧﻤﻴﺪﻩ ﻛﻪ ﭼﻪ ﻋﻮاﻣﻠﻲ ﺧﻤﻴﻨﻲ ﺭا ﺑﻪ ﻧﻮﺷﻴﺪﻥ ﺟﺎﻡ ﺯﻫﺮ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻛﺮﺩ ﺗﺎﺯﻩ ﺷﺎﻧﺲ ﺁﻭﺭﺩﻳﻢ ﺑﺎ ﻳﻪ ﻛﺎﺳﻪ ﺯﻫﺮ ﺳﺮ و ﺗﻬﺶ ﻫﻢ اﻭﺩ . ﺗﺎﺯﻩ اﻭﻥ ﻋﺮاﻕ ﺑﻮﺩ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﻧﺼﻒ ﻣﺎ ﺟﻤﻴﻌﺖ ﻧﺪاﺷﺖ ﻭاﻗﻌﺎ ﻛﻪ ﺧﺎﻙ ﺑﺮ ﺳﺮﻣﺎﻥ ﻛﻪ ﺗﻮ و اﻣﺜﺎﻝ ﺗﻮ ﺷﺪﻳﺪ ﻫﻤﻪ ﻛﺎﺭﻩ ﻫﺮ ﺁﺩﻡ ﻋﺎﻗﻠﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﺗﻨﺎﺳﺒﻲ ﺑﻴﻦ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎ و اﻣﻜﺎﻧﺎﺗﻲ ﻛﻪ ﺁﺩﻡ ﺩاﺭﻩ ﺑﺮﻗﺮاﺭ ﺑﺎﺷﻪ اﮔﺮ اﻳﻦ ﻧﺒﻮﺩ ﭘﺲ ﻓﻘﻄ اﻳﻦ ﻳﻚ ﻣﻌﻨﺎ ﺩاﺭﻩ و اﻭﻥ ﺧﻮﺩﺑﺰﺭﮒ ﺑﻴﻨﻲ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡ اﻳﻦ ﺑﻴﻤﺎﺭاﻥ ﺭﻭاﻧﻲ ﺩﭼﺎﺭﺵ ﻫﺴﺘﻦ اﻟﺒﺘﻪ ﻳﻚ اﻣﻜﺎﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﭼﺮا اﻳﻦ ﭘﺨﻤﻪ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﻬﺎ ﺭﻭ ﻣﻴﺰﻧﻪ. ﺑﻪ ﮔﻤﺎﻧﻢ ﻧﻆﺮ ﺧﺎﻣﻨﻪ اﻱ ﺑﻪ ﺭﻭﺣﺎﻧﻲ ﭼﻮﻥ اﻣﻜﺎﻥ ﺩاﺭﻩ اﺻﻼﺡ ﻃﻠﺒﺎﻥ ﻫﻢ ﺑﻬﺶ ﺭاﻱ ﺑﺪﻥ و اﮔﺮ ﻛﺎﻧﺪﻳﺪاﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﭼﺮت و ﭘﺮﺕ ﺑﮕﻦ ﻣﺮﺩﻡ اﺯ ﺗﺮﺱ اﻳﻨﻜﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺩﺳﺖ اﻳﻦ ﺩﻳﻮاﻧﻪ ﻧﻴﻮﻓﺘﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﻴﺸﻦ ﺑﺮﻥ ﺑﻪ ﻳﻜﻲ ﺩﻳﮕﻪ ﻛﻪ ﻛﻤﺘﺮ ﺩﻳﻮاﻧه اﺳﺖ ﺭاﻱ ﺑﺪﻥ

  2. من فقط جمله اول این مطلب را خونم برایم کافی بود . می خواستم به آقای جلیلی بگویم برادر جانباز قطعآ; از پیش رییس جمهور با کدام رژیم کمونیستی میخوای مبارزه کنید شوروی یا چین . برادر بسیجی و مومن حالص ، ما سالهاست مهر نماز و سنگ قبرمان از چین می آید و هرچه داشتیم پای این دو کشور ریخته ایم که مدافغ ما باشند که از خق وتویشان استفاده کنند و مانع از تصویب به قول رییس جمهور امام زمانی امان کاغذ پاره ها شوند . برادر اخلاق گرای مخلص، ما تا خرخره غرق در کالاهای چینی هستیم . خانه امیدمان شده است چین و شوروی کمونیست که اگر آنها نباشند شما عرضه حضور در مذاکرات هسته ای را هم ندارید . بماند که این مردم را انقدر بیچاره کردیده اید که واقعاً اگر کالاهای بنجل چینی نباشد دیگر لباسی هم به تن نخواهند داشت. بروید یک هشت سالی هم شما خودتان را با این شعارها سرگرم کنید و خدای کوچک خودتان را که برای گسرش دین و ایین اش نیازمند افراد نادانی مثل شماست یاری نمایید. ه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s